Boardinghouse Hamburg Billstedt

The Boardinghouse

1/2/sleep Boardinghouse Hamburg Billstedt oferuje gościom łącznie 175 pokoi, w tym pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe. Pensjonat jest również bardzo dobrze skomunikowany z transportem publicznym i znajduje się przy cichej bocznej ulicy "Letzter Heller" w dzielnicy Hamburg-Billstedt.

Zapytaj teraz

Pokój

57x pokój jednoosobowy
58 pokoi dwuosobowych
57 pokoi trzyosobowych

Wszystkie pokoje wyposażone są w łóżka, szafę, miejsce do siedzenia, lodówkę i telewizor.

Wrazenia

Sprzet

Pokoje wyposażone są w łóżka pojedyncze i piętrowe, szafy, miejsca do siedzenia, lodówki, telewizor i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pościel i ręczniki zapewniane są w dniu przyjazdu. W pensjonacie dostępne są również pralki i suszarki na monety. Wszyscy goście mają dostęp do wspólnych łazienek, przestronnej wspólnej kuchni i salonu z telewizorem. Dostępne są również automaty z napojami i przekąskami.

Za dodatkową opłatą w wysokości 3,00 € za noc i 90,00 € za 30 nocy dostępnych jest do 20 miejsc parkingowych.

Podejscie

1/2/sleep Hamburg Billstedt
Letzter Heller 11
22111 Hamburg

Godziny otwarcia recepcji
Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 18:30
Sobota: 12:00 - 16:00

Lokalizacja

Pensjonat położony jest we wschodniej części Hamburga. Do centrum miasta można dojechać w 30 minut środkami transportu publicznego. Główny dworzec kolejowy w Hamburgu oddalony jest o 7 kilometrów i można do niego dojechać samochodem w około 15-20 minut. Lotnisko w Hamburgu oddalone jest o 13 kilometrów i można do niego dojechać samochodem w 30 minut.

Z głównego dworca kolejowego w Hamburgu do pensjonatu można dojechać linią metra U2 lub U4 do przystanku "Rauhes Haus". Stamtąd można przesiąść się do autobusu 116 i przejechać cztery przystanki do przystanku "Horner Brückenweg". Alternatywną trasą jest przejazd linią metra U2/U4 do przystanku "Legienstraße", a następnie około 15-minutowy spacer do pensjonatu Boardinghouse im Letzten Heller.